Głównej zawartości

Sołectwa i Osiedla

 

 

Lista sołtysów z gminy Olsztynek i przewodniczących osiedli miasta Olsztynka -  kadencja 2019-2023

 

Lp.

Miejscowość  - Sołectwo

Imię i nazwisko sołtysa

Nr telefonu

1.

Ameryka

(Ameryka, Jagiełek)

Franciszka Grodziska 

502-036-269

2.

Dąb

(Dąb)

Aleksander Rutkowski 

690-262-839

3.

Drwęck

(Czarci Jar, Drwęck)

Mariusz Kolec

513-242-462

4.

Gaj

(Gaj, Smolanek, Stare Gaje,

Wigwałd)

Natalia Wolińska

660-521-197

5.

Elgnówko (Elgnówko)

Aneta Przybułowska

531-876-704

6.

Jemiołowo

(Jemiołowo)

Ewa Kalbarczyk

664-985-550

7.

Królikowo

(Juńcza, Królikowo)

Roman Domżalski

501-926-154

8.

Kunki

(Kunki, Lutek)

Piotr Draszek

608-496-930

9.

Kurki-Ząbie

(Kurki Ząbie)

Maciej Juras

608-010-343

10.

Lichtajny

(Lichtajny)

Rafał Orzechowski  

603-401-989

11.

Lipowo Kurkowskie

(Lipowo Kurkowskie, Marózek)

Paweł Makowski

507-038-083

12.

Łęciny

(Łęciny, Tolejny)

Jadwiga Przybyszewska

662-351-159

13.

Łutynowo

(Łutynowo, Łutynówko)

Marzanna Kaczmarczyk

666-635-972

14.

Mańki

(Mańki, Makruty)

Alfred Żebrowski 

664-725-439

15.

Maróz 

(Maróz)

Patrycja Lampkowska

795-376-794

16.

Mierki 

(Mierki, Kołatek)

Halina Żydecka

603-646-346

17.

Mycyny 

(Mycyny)

Ewa Jaworska

663-376-041

18.

Nadrowo 

(Nadrowo)

Andrzej Jakimczuk

501-447-554

89 524-88-90

19.

Nowa Wieś Ostródzka (Nowa Wieś Ostródzka, Dębowa Góra)

Ewa Sieczkowska

602-695-557

 

20.

Pawłowo 

(Pawłowo, Gąsiorowo)

Kinga Gliwka

504-657-013

21.

Samagowo

(Samagowo, Kąpity, Tolkmity,

Tomaszyn)

Barbara Wiśniewska

883-403-949

22.

Sitno 

(Sitno)

Antoni Roczeń

669-590-792

23.

Swaderki 

(Swaderki, Marązy, Orzechowo, Selwa)

Jolanta Wiśniewska

604-643-249

24.

Sudwa 

(Sudwa, Świętajny, Świętajńska

Karczma, Wilkowo)

Dariusz Jaszczanin 

510-895-793

25.

Świerkocin

(Świerkocin, Waszeta)

Anna Rynkowska

601-973-336

26.

Waplewo

(Waplewo, Jadamowo, Ruda

Waplewska)

Mariusz Szczyglak

694- 308-245

27.

Warlity Małe 

(Gibała, Platyny, Warglewo,

Warlity Małe)

Henryk Grabowski

512-202-713

28.

Witramowo

(Malinowo, Witramowo)

Kazimierz Staszewski

662-695-233

29.

Zawady 

(Zawady, Czerwona Woda)

Mariusz Wróblewski

503-488-019

30.

Zezuty

(Zezuty, Cichogrąd, Gębiny,

Spoguny, Witułty)

Rafał Strzeżek

604-751-434

 

 

L.p.

Miejscowość

Imię i nazwisko przewodniczącego

Telefon

  1. 

Osiedle Nr 1

  Mariusz Malik

513-001-575

  2. 

Osiedle Nr 2

 Dawid Miszczak

793-673-787

  3.

Osiedle Nr 3

 Ewa Pyrzanowska

791-229-646

  4.

Osiedle Nr 4

 Edyta Kaczmarska

793-386-451