Głównej zawartości

Telefony Urzędu

 

 

STANOWISKO/FUNKCJA  

IMIĘ I NAZWISKO PRACOWNIKA  

NUMER WEW.  

NUMER POKOJU  

Burmistrz (BM)  

Mirosław Stegienko  

480  

11  

Zastępca Burmistrza (ZB)  

Anna Luśnia  

483  

11  

Sekretarz Miasta (SG)  

Grażyna Wasilewska  

459  

12  

Skarbnik  (SK)  

Marta Gola  

470  

15  

URZĄD STANU CYWILNEGO (USC)  

 

Kierownik  

Emilia Dumka

474  

5  

487  

Sala ślubów  

Zastępca Kierownika  

(Edyta Zaręba)
wz. Natalia Bałdyga-Mojsik

474  

3  

REFERAT SPRAW OBYWATELSKICH (SO)  

 

Dowody Osobiste  

Małgorzata Kozak  

468  

3  

Ewidencja Ludności  

Robert Kuciński  

472  

3  

Biuro ds. kontaktów z klientami (SGS)  

 

Sekretariat                                             

Agnieszka Kądzielawa  

453  

11  

REFERAT INWESTYCJI I OCHRONY ŚRODOWISKA (ZBI)  

 

Kierownik Referatu  

Beata Pieniak  

486  

19  

Zamówienia publiczne  

Katarzyna Kaźmierczak

461  

4  

Inwestycje, kanalizacja  

Karolina Ogonowska  

452  

19  

Drogi  

Robert Sobiecki  

Dorota Maciejkowicz

wz. Marta Gałązka  

464  

19  

Ochrona Środowiska   

Agata Dzięgielewska 

Barbara Klocek   

481  

475  

18  

REFERAT GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI I PLANOWANIA (ZBG)  

 

Kierownik Referatu  

Bożena Szwecka  

482  

17  

Warunki zabudowy, służebności  

Kamila Krawczyk

479  

20  

Zagospodarowanie przestrzenne  

Adam Korgul  

473  

16  

Dzierżawa i sprzedaż mienia Gminnego  

Hanna Argalska  

Jerzy Gołaszewski  

485  

465  

16  

Geodeta  

Dagmara Grabowska  

479  

20  

REFERAT ORGANIZACYJNY I KADR (SGK)  

 

Kierownik Referatu  

Bernadeta Chlebowska  

462  

17a  

Biuro Obsługi Interesanta  

Radosław Juszczyk 

450

2  

Działalność gospodarcza, zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych  

Aldona Maciak  

476  

10  

Informatyk  

Krzysztof Miller  

471  

10  

Prace interwencyjne  

Elżbieta Szydłowska

669 002 022  

ul. Mazurska  

BIURO RADY MIEJSKIEJ (RM)  

 

Obsługa Rady Miejskiej  

Klaudia Maziec

455  

12  

REFERAT PROMOCJI I MUZEUM HISTORII OLSZTYNKA (SGPM)  

 

Kierownik Referatu  

Agnieszka Tomaszewska  

wz. Grzegorz Rudziński

478  

Muzeum  

  

Natalia Bałdyga-Mojsik

Celina Bielińska 

Emilia Binkul  

Karol Kijkowski

Krzysztof Sokal 

490

 

 

492, 477  

Muzeum

 

Informacja  

Turystyczna  

REFERAT FINANSÓW I PODATKÓW (SKF)  

 

Główny Księgowy Urzędu  

Jadwiga Kowalczyk  

489  

  

  

  

Dochody budżetowe  

Magdalena Brzozowska  

460  

Płace, ZUS, PD od OF, przelewy  

Marzena Tartas   

484  

Wydatki budżetowe, środki trwałe  

Ewa Wylamowska  

454  

Podatek od nieruchomości (miasto), VAT, JPK  

Marta
Majewska - Gilewicz  

469  

Wejście od ul.  

Warszawskiej  

Windykacja podatków, ewidencja tytułów wykonawczych  

Henryka Jaroczyńska  

469  

Podatek od nieruchomości (wieś), podatek rolny, leśny, akcyza  

Ewa Nałęcz  

456  

Opłaty lokalne, podatek od środków transportowych, mandaty, akcyza  

Karolina Sobierajska  

456  

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. OBRONY CYWILNEJ I ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO(OC)  

  

Mirosław Szostek  

488  

Wejście od ul. Ratuszowej

                                                                                            STRAŻ MIEJSKA (SM)                                                            

Komendant  

Mirosław Szostek  

488  

  

  

Wejście od ul.  

Ratuszowej  

Inspektor  

Leszek Gątkowski  

463  

Młodszy Inspektor  

Marcin Tomalski  

463

 

Paweł Pschuk

463

ZGM  

Borkowski Kazimierz    

TBS  

Kornowski Ryszard  

89 5192 141