Głównej zawartości

Referat Gospodarowania Nieruchomościami i Planowania

Bożena Szwecka - Kierownik, pok. 20

Adam Korgul - Podinspektor, pok. nr 16
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prowadzenie spraw związanych z wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy i lokalizacji inwestycji celu publicznego, sprawozdawczość statystyczna.

Hanna Argalska - Podinspektor, pok. nr 16 
Jerzy Gołaszewski - Podinspektor, pok. nr 16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

prowadzenie spraw dotyczących gospodarowania gminnym zasobem nieruchomości w zakresie nabywania, zbywania, najmu, dzierżawy, prowadzenie współpracy z sołtysami w zakresie wydawania świadectw miejsca pochodzenia i znakowania zwierząt, wydawanie zaświadczeń o pracy w gospodarstwie rolnym oraz w zakresie prowadzonych spraw, prowadzenie rejestrów dot. sprzedaży nieruchomości i mieszkań oraz pełnej dokumentacji archiwalnej, wystawianie faktur za sprzedaż i dzierżawę nieruchomości, w tym naliczanie podatku VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami, regulacja stanów prawnych nieruchomości stanowiących własność Gminy ( pisanie wniosków ujawnienie mienia w Księgach wieczystych, zakładanie ksiąg wieczystych na mienie stanowiące mienie gminne w Sądzie Wydział Ksiąg Wieczystych w Olsztynie),  

Klaudia Maziec - Pomoc administracyjna, pok. 19